Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

Офіційний Сайт Асоціації Фунакоші Шотокан Карате в Україні

27.01.2004 року Міністерством Юстиції України зареєстрована Всеукраїнська суспільна організація «Федерація Фунакоші Шотокан Карате України», Свідоцтво №2038.

kennet-joshinobu-funakoshyФедерація притримується тих принципів та ідей карате, які були закладені засновником Шотокан карате, великим учителем сучасності Гічіном Фунакоші, а зараз продовжують розвиватись одним з його послідовників, його нащадком – Кеннетом Йошинобу Фунакоші (10 дан) – засновником і головним інструктором FSKA.

Карате FSKA – це традиційне карате для самозахисту, зміцнення здоров’я, а також отримання філософських знань. Важливою складовою частиною, якого є процес змагання.

Штаб квартира всесвітнього офісу Funakoshi Shotokan знаходиться в Каліфорнії (США).

З 2001 року наше представництво є офіційним членом Асоціації Фунакоші Шотокан Карате (FSKA). Очолює федерацію – сенсей Анатолій Науменко (6 Дан). За цей час збірна команда України двічі займала почесне друге місце на X і XII чемпіонаті світу FSKA (Італія-2008, Польща-2010), що свідчить про високий рівень розвитку карате FSKA в Україні.

Федерація Фунакоші Шотокан Карате України працює в тісній співпраці з Міністерством України з питань сім’ї, молоді та спорту, а також з ЦС ФСО «Україна» з питань розвитку шотокан карате (FSKA) в Україні.

Наша федерація також готова до взаємовигідної співпраці з іншими федераціями та організаціями, які розвивають карате.