Funakoshi Shotokan
Karate Association
+38 (0472) 63 85 63 +38 (093) 315 48 90

Черкаси прийняли ІІ відкритий чемпіонат України з карате WJKA

19-20 травня 2018 Черкаси приймали ІI Відкритий Чемпіонат України з карате World JKA Association (WJKA) серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей, організований ГО «Всеукраїнська Федерація Фунакоші Шотокан Карате».

ІI Відкритий Чемпіонат України з карате World JKA Association

Біля 200 спортсменів змагались в категоріях ката Шотокан та Асаі-Рю, куміте індивідуальні та командні.

Учасники продемонстрували мистецтво справжнього безкомпромісного карате – системи духовного та фізичного виховання старої школи JKA.

ІI Відкритий Чемпіонат України з карате World JKA Association

Анатолій Науменко, Президент ГО «Всеукраїнська Федерація ФунакошіШотокан Карате», голова оргкомітету Чемпіонату (7-й Дан карате): «Другий Відкритий Чемпіонат України з карате World JKA Association (WJKA), став черговим етапом розвитку традиційного карате WJKA в Україні. Правила змагань WJKA потребують швидкої реакції та доброго розуміння того, що вимагається від спортсменів та реалізовується на татамі. Стара школа шотокан це досить гостре карате, яке може зашкодити при неправильній підготовці, але разом з тим це об’єктивна реальність. Також показником підготовки учасників являється безпека і контроль, що ми змогли спостерігати під час чемпіонату. На порівняння з торішнім Чемпіонатом можу визначити, зростання рівня суддівства та рівня підготовки самих учасників».

ІI Відкритий Чемпіонат України з карате World JKA Association

World JKA Association (WJKA) – це міжнародна асоціація зі штаб-квартирою в Нідерландах, метою якої є розповсюдження мистецтва карате старої та безкомпромісної школи Японської Асоціації Карате.Сьогодні членами WJKA є федерації та клуби 20 країн світу.

ГО «Всеукраїнська Федерація Фунакоші Шотокан Карате» заснована в 30 серпня 2002 року. Основна мета діяльності – розвиток і популяризація шотокан карате в Україні, фізичне та духовне виховання молоді. Федерація є представником в Україні трьох міжнародний організацій FSKA, WJKA та WKJF, налічує близько двох тисяч членів та представлена в 14 областях України.

Комітет по зв’язках з громадськістю ВВФШК
+380 67 214 28 74