Funakoshi Shotokan
Karate Association
+38 (0472) 63 85 63 +38 (093) 315 48 90

Україна приймала міжнародний семінар Шихана Кевіна Фунакоші

23 та 24 березня 2019 року в Черкасах відбувся Міжнародний семінар технічного директора та керівника міжнародного напрямку FUNAKOSHI SHOTOKAN KARATE ASSOTIATION (FSKA), Шихана Кевіна Фунакоші (8 дан).

Семінар пройшов в рамках всесвітнього турне Шихана Фунакоші.

Це – беззаперечно визначна для українського карате подія, яка свідчить про рівень нашого українського карате та авторитет Президента ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ФУНАКОШІ ШОТОКАН КАРАТЕ, Шихана Анатолія Олексійовича Науменка.

На семінар з’їхались біля 150 учасників з України, Литви та Норвегії.

Безцінні знання, які було передано Шиханом Фунакоші учасникам семінару подавались ним в незвичній формі. Учасники семінару всіх рівнів відчули на собі людяність та щирість майстра, чиє відношення до своєї справи виходить далеко за межі карате.

Неабияк поданий матеріал семінару, здатність не йти стандартними шляхами, вимогливість майстра надихнули на подальшу наполегливу працю не тільки нове покоління каратистів, але дали поштовх для роздумів та нових пошуків досвідченим майстрам.

Ось тільки декілька відгуків від учасників семінару.

МаркТальянський (Президент Всеукраїнської Федерації Бойових Мистецтв з Контактного Карате): «Прекрасний майстер, позитивний, з почуттям гумору, в той же час дуже вимогливий та уважний, який підмічає все та звертає увагу на дрібниці та тонкощі, що необхідні для становлення реальної та ефективної техніки. Якщо стисло – семінар повністю виправдав мої очікування. Щира подяка Президенту ВФФШК Анатолію Науменку, який незважаючи на складнощі та перешкоди організував цей семінар».

Бабаєва Ірина (7 кю, 12 років, учениця 7 класу 7-ї школи м. Кривий Ріг, тренер Олександр Яновський): «Мне понравился этот семинар тем, чтоо бъясняли и показывали, как выполнять в деталях ката и мне было интересно».

Ми пропросили також прокоментувати перебування в Україні та враження від семінару та рівня українських каратистів офіційного представника FSKA в Норвегії, керівника норвезького клубу карате «HÅ KARATE KLUBB» Audrone Sirokova (6 дан): «Мне и моим колегам в Украине понравилось все от приезда до отъезда: люди добрыеи душевные. Все здорово потрудились. Знаю, что нелегко было сделать этот семинар. Понравилась техника каратистов, крепкий дух каратэ, дисциплина – очень хороший пример для других. Думаю, что мы приедем и в следующем году».

Програма візиту майстра включала не тільки проведення семінару, а й знайомство з Черкасами, Києвом та надання інтерв’ю Шиханом Фунакоші українському журналу для шанувальників бойових мистецтв «Воїн Світла».

Є впевність, що попереду ще не один візит Шихана Кевіна Фунакоші до нашої країни.

ФОТОЗВІТ

Комітет по зв’язках з громадськістю ВФФШК