Funakoshi Shotokan
Karate Association
+38 (093) 315 48 90

В Києві відбувся I Відкритий чемпіонат України з карате WJKA

20-21травня 2017 року в Києві відбувся I Відкритий Чемпіонат України з карате за версією World JKA Association (WJKA) серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей, організований ГО «Всеукраїнська Федерація Фунакоші Шотокан Карате».

В мальовничому передмісті Києва Пущі-Водиці змагалось 22 команди з 9 областей України та команда Грузії, загалом біля 300 спортсменів.

I Відкритий Чемпіонат України з карате за версією World JKA Association (WJKA)

Змагання проходили в категоріях ката Шотокан-Рю та Асаі-Рю (формальні комплекси), куміте (вільні поєдинки) індивідуальні та командні.

В боротьбі за 82 комплекти нагород, учасники продемонстрували бойовий дух та мистецтво справжнього безкомпромісного карате, як ефективної системи самозахисту так і  системи справжнього духовного та фізичного виховання.

I Відкритий Чемпіонат України з карате за версією World JKA Association (WJKA)

Одним з завдань цього чемпіонату була перевірка готовності членів збірної команди України до VI Чемпіонату Світу за карате WJKA в нідерландському місті Вліссінгені, який відбудеться 1-2 липня 2017 року.

I Відкритий Чемпіонат України з карате за версією World JKA Association (WJKA)

I Відкритий Чемпіонат України з карате за версією World JKA Association (WJKA)

Анатолій Науменко, Президент ГО «Всеукраїнська Федерація Фунакоші Шотокан Карате», голова оргкомітету Чемпіонату (7-й дан карате): «Ми вдало провели Перший Відкритий Чемпіонат України з карате за версією World JKA Association (WJKA) , яким завдано напрямок розвитку карате WJKA, як гілки традиційного карате. В світі прийнято, що рівень розвитку карате в країні визначають перш за все дорослі спортсмени. Можу впевнено заявити, що наші дорослі каратеки можуть достойно конкурувати на європейській та світовій арені та гідно представляти Україну».

Олег Шухман, Головний суддя Чемпіонату (6-й дан карате): «Організація змагань була непоганою. Рівень суддівства можу визначити, як задовільний. Є окремі зауваження з боку представників команд, які технічний та суддівський комітети Федерації деталізують та усуватимуть».

2017-05-25-002-WJKA_Ukr

World JKA Association (WJKA) – це міжнародна асоціація зі штаб-квартирою в Нідерландах, метою якої є розповсюдження мистецтва карате старої та безкомпромісної школи Японської Асоціації Карате.

Сьогодні членами WJKA є федерації та клуби 20 країн світу. ГО «Всеукраїнська Федерація Фунакоші Шотокан Карате» заснована 30 серпня 2002 року.

Основна мета діяльності – розвиток і популяризація шотокан карате в Україні, фізичне та духовне виховання молоді.

Федерація є представником в Україні трьох міжнародний організацій FSKA, WJKA та WKJF, налічує близько двох тисяч членів та представлена в 14 областях України.

Комітет по зв’язках з громадськістю ВВФШК
+380 67 214 28 74