Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

5 Чемпіонат Європи відбувся!!!

24-26 червня в Черкасах відбулась визначна подія для прихильників традиційного напрямку карате JKA. Чемпіонат Європи уже 5-й раз поспіль проводить Всесвітня Асоціація карате JKA. Заповнений “Будівельник” спостерігав за цим чудовим святом. b343ab8308bacc3323b411d5f36adc90b06c91ba До Черкас на змагання приїхали представники семи країн: Литви, Латвії, Нідерландів, Азербайджану, Грузії, Росії та України. На татамі вийшли  випробувати свої навички 298 каратистів. Змагання тривали два дні: з 25 по 26 червня. !IMG_9339 З метою удосконалити навики спортсменів і дати можливість якісно підготуватись, за день до змагань 24 червня пройшов Міжнародний семінар, а саме, майстер-класи президента та головного інструктора Всесвітньої Асоціації карате JKA Яна Кнобеля (9 Дан) та технічного директора Всесвітньої Асоціації карате JKA  президента Федерації фунакоші шотокан  карате України Анатолія Науменка (? Дан). 25062016DSC_0782_5 У суботу, звання сильнішого виборювали діти, юнаки та дорослі (кольорові пояси), а в неділю, у заключний день, змагалися  спортсмени володарі коричневих та чорних поясів. Хочеться привітати всіх із цією подією. Надзвичайно приємно відчувати те, що ми несемо прапор цього чемпіонату. Україна вперше приймає такий масштабний турнір. Сподіваємося, що це тільки перша презентація України на такому рівні. 25062016DSC_0782_3 Ян Кнобель, президент Всесвітньої Асоціації карате JKA в інтерв’ю сказав: “Я приїхав в Україну, щоб розвіяти міфи про вашу країну, показати, що тут усе добре. Ми запостили на Фейсбук фотографії і зараз люди, які не приїхали сюди, кусають лікті. Чотири роки тому я вперше приїхав до України і розповідав своїм знайомим, що це хороша країна, але вони мені не вірили. Зараз же вони переконалися в моїх словах. Дякую жителям України за гостинне ставлення до нас”.

“Наш чемпіонат є намаганням популяризувати традиційний стиль карате JKA, де цінується не лише сила і вміння, а насамперед дисципліна і повага до суперника. Змагання проводимо в непростий фінансовий час, тож я б хотів подякувати керівництву міста за допомогу в організації і проведенню змагань на найвищому рівні, керівництву палацу спорту «Будівельник» за надане приміщення. Також  я вдячний голові Буддійської громади, вчителю-проповіднику, доктору філософії Володимиру Скубаєву за  екскурсію та можливість провести в храмі “Білий Лотос” зйомку для навчального відео за участю чемпіона світу з карате WJKA Олександра Науменка,  – зазначив Анатолій Науменко.

 

Також хотілось би привітати перших міжнародних суддів, що успішно пройшли екзамени і отримали відповідні категорії: Станіслав Голубець (м. Сміла), Туровський Валерій (м. Київ), Олег Шухман (м. Маріуполь), Віктор Шухман (м. Маріупль), Дереза Генадій (м. Краматорськ), Дудін Володимир (м. Київ).

 Резльтати загальнокомандних поєдинків. 63 перших, 60 других та 55 бронзових медалей завоювали представники України. На другому місці команда Нідерландів (1 перше місце та 3 третіх), на третьому Грузія (4 других місця) IMG_0004