Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

ПРЕС – РЕЛІЗ IX Кубку України з Фунакоші шотокан карате (FSKA) 16-17листопада 2013р.

 

16-17 листопада 2013 року в м. Макіївка, Донецької області пройшов Кубок України серед дорослих та всеукраїнські змагання «Кубок нації» серед юнаків та  юніорів з фунакоші шотокан карате. У змаганнях прийняли участь збірні команди 25  клубів України у загальній кількості 320 спортсменів. Головна мета  змагань – визначення  кращих колективів України та формування збірної команди України  на 2014 рік. Перед змаганнями суддівською колегією було проведено семінар суддів на якому вони підвищували свій рівень і готувались до проведення всеукраїнських змагань.

Примітним став факт збільшення загальної кількості учасників змагань, і в той же час досить високий технічний рівень спортсменів. Тож відчувався загальний підйом після отриманого національною збірною командою 1 загально командного місця на чемпіонаті світу в Польщі.

Змагання проходили з ката та куміте в особистих і командних заліках. В перший день змагались молодші каратисти від 6 до 13 років, до речі в самих масових категоріях 8-9 та 10-11 років конкуренція досягала 40 учасників в кожній віковій групі, тож щоб досягнути призового місця, потрібно було пройти неабияке випробування. На другий день на татамі зустрічались спортсмени від 14 років і старші, які старались продовжити високі показники першого дня змагань, на більш зрілому рівні. Спортсмени демонстрували майстерність в шотокан карате і виборювали місця за потрапляння до складу національної збірної команди з фунакоші шотокан карате. По закінченню IX Кубку України були визначені переможці і призери та сформовано загально-командний рейтинг.

 

За підсумком Кубку України:

 

  • 1-е місце – КГФТК м. Кривий Ріг (керівник А.Волошин)
  • 2-е місце –  СК «Іппон» м. Дніпропетровськ (керівник А. Зима)
  • 3-е місце – СК «Восток» м. Сміла (керівник С. Цаподой)

 

За підсумком Всеукраїнських змагань «Кубок нації»:

 

  • 1-е місце – клуб «Ніка» МФБМ м. Макіївка (керівник Н.Ралдугіна)
  • 2-е місце –  СК «Восток» м. Сміла (керівник С. Цаподой)
  • 3-е місце – СК «Шафран» м. Нікополь (керівник Д. Вакуленко)

 

За загальним підсумком Кубку України та Всеукраїнських змагань «Кубок нації»:

 

  • 1-е місце – СК «Іппон» м. Дніпропетровськ (керівник А. Зима)
  • 2-е місце –  – Криворізька федерація традиційного карате до (керівник А. Волошин)
  • 3-е місце СК «Восток» м. Сміла (керівник С.Цаподой)

 

ВІТАЄМО ВОЛОДАРІВ КУБКУ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ

 
Фотозвіт IX Кубку України з Фунакоші шотокан карате