Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

ПРЕС– РЕЛІЗ Літнього спортивно-оздоровчого табору «GASSHUKU-2014”

З 20 по 30 липня 2014 року  в Карпатах відбувся традиційний літній табір з шотокан карате «GASSНUKU-2014” та стартували всеукраїнські змагання «ТИГРИ ШОТОКАН». В літньому зборі прийняли  участь як початківці, так і спортсмени національної збірної команди, тренерський та суддівський склад. Всі цьогорічні заходи, включаючи і «GASSНUKU-2014” проходять в покращених умовах з нагоди 10-річчя  Федерації Фунакоші Шотокан Карате України. Основні завдання літнього табору: черговий заряд на навчальний рік та підготовка збірної команди до 16 чемпіонату світу карате FSKA, який відбудеться  наприкінці вересня в Португалії.

В цьому році в зборах та змаганнях прийняли участь провідні команди із Макіївки, Львова, Черкас, Києва, Днепропетровска та Кривого Рогу.  Загалом близько 100 учасників. Заняття проводили провідні майстри України: Георгій Сільвестров (5 Дан) м.Київ, Володимир Моряков (5 Дан) м.Макіївка, Андрій Зима (4 Дан) м.Дніпропетровськ, Антон Ємельянов (4 Дан) м.Кривий Ріг та Олександр Науменко (3 Дан) м.Черкаси під керівництвом головного інструктора ФФШКУ Анатолія Науменка (6 Дан) м.Черкаси.

Гірські умови вимагали більш якіснішої та продуктивнішої роботи. Разом із 3-4 щоденними тренуваннями гартувалась воля наших спортсменів. Згідно з розкладом, ранкове заняття з загально-фізичної та базової техніки проводив Г.Сільвестров, який детально роз’яснював тонкощі виконання базової техніки, після чого проходили заняття з ката, які проводили старші тренери: В.Моряков та А.Ємельянов, а у другій половині дня відбувались заняття з куміте, за які відповідали діючі тренери: А.Зима та О.Науменко. Закінчувався день вечірнім курсом для інструкторів, суддів, коричневих і чорних поясів, який проводив А.Науменко. До речі цьогорічний інструкторський курс включав важливий матеріал по КАППО (японська реанімація).

Весь цей час окрім цікавих тренувань, учасники відпочивали, грали в ігри, підіймались в гори та купались в басейні.  По закінченню НТЗ, з метою перевірки відбулись всеукраїнські змагання «ТИГРИ ШОТОКАН» з  Фунакоші шотокан карате. Таким чином були визначені переможці та призери у своїх категоріях, підведені підсумки.

І як завжди наприкінці табору проводилась атестація на пояси. Особливо хотілось би відмітити киян, які успішно пройшли іспити на чорні пояси (1 Дан) – Валерій Туровський (тренер М.Тальянський) та Кирило Фоков (тренер Г.Сільвестров)

Тож із незабутніми враженнями всі повернулись по домівках.

 

ВІТАЄМО ВСІХ З  ЧЕРГОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ

 

Фотозвіт літнього спортивно-оздоровчого табору «GASSHUKU-2014”