Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

ПРЕС– РЕЛІЗ Літнього спортивно-оздоровчого табору «GASSHUKU-2015”

З 19 по 29 липня 2015 року відбувся традиційний літній табір з шотокан карате «GASSНUKU-2015”. Цього року він проводився поблизу Черкас, в специфічному спортивному таборі «Дахнівська січ», який оточений з усіх боків лісом, усім своїм побутом та організацією нагадував козацьку січ.

В літньому зборі прийняли участь як початківці, так і спортсмени національної збірної команди, тренерський та суддівський склад із 8 організацій України, в загальній кількості більш як 100 осіб.

Основне завдання літнього табору: підготовка збірної команди до 5 чемпіонату Європи WJKA, який відбудеться 24-26 червня 2016 року в Україні.

Для проведення тренувань були запрошені провідні майстри України: Георгій Сільвестров (5 Дан) м.Київ, Володимир Моряков (5 Дан) м.Макіївка, Андрій Зима (4 Дан) м.Дніпропетровськ, Антон Ємельянов (4 Дан) м.Кривий Ріг та Олександр Науменко (3 Дан) м.Черкаси під керівництвом головного інструктора ФФШКУ Анатолія Науменка (7 Дан) м.Черкаси.

В неділю, в день заїзду команд відбулось урочисте відкриття літнього табору, під час якого був піднятий державний прапор та прапор федерації, церемонію якого виконували Олександр Науменко, ЗМСУ з Черкас та Катерина Барабаш , МСУ з Кривого Рогу.

Щоденні тренування складались із основних складових традиційного карате: кіхон, ката та куміте.

Згідно з розкладом, ранкове заняття з загально-фізичної та базової техніки проводив Г.Сільвестров, який детально роз’яснював тонкощі виконання базової техніки, після чого проходили заняття з ката, які проводили старші тренери: В.Моряков, А.Ємельянов, та куміте, за які відповідали: А.Зима і О.Науменко.

Фішкою тренувань для каратистів, володарів коричневих та чорних поясів був вечірній інструкторський курс, який проводив сенсей А.Науменко.

Основною роботою курсу було спеціалізоване тренування на дерев’яних пеньках, де окрім необхідних фізичних якостей формувалась психологічна стійкість, що відразу відчувалось спостерігаючи за досвідченими спортсменами, які обливались потом після декількох хвилин тренувань, наступним етапом було відпрацювання техніки на спеціальному тренажері – маківара, яка не дозволяла розслабитись під час виконання ударів та натомість вимагала постійної концентрації і на закінчення було тренування на розслаблення, координацію, точність та реакцію, на груші, яка натягнута на гумових розтяжках.

Весь цей час окрім цікавих, насичених тренувань, які проходили протягом тижня учасники відпочивали, грали в ігри, купались та виходили в Дніпро на козацькій чайці.

По закінченню було організовано екскурсію в м. Чигирин – древню козацьку столицю, с.Суботів та «Холодний Яр», який славиться історією національної визвольної боротьби, де учасники могли побачити тисячолітнього дуба Максима Залізняка.

За традицією для закріплення знань федерація проводить всеукраїнські змагання «ТИГРИ ШОТОКАН». Змагання проводились в польових умовах, але практично всі учасники достойно пройшли чергове випробування і отримали головне – перемогу над собою, тому що манера ведення поєдинку “пустими” руками (з 14 років і старше) потребує більшої уваги, зосередженості, щоб не допустити травмування противника та відповідно сильного духу. Практично всі поставлені завдання були виконані і наприкінці були визначені переможці та призери у своїх вікових категоріях, підведені підсумки.

Хотілось би відмітити команди переможців наших змагань:

1 місце – Криворізька федерація Фунакоші шотокан карате, керівник А.Ємельянов

2 місце – команда м. Київ, керівник Ю.Замахаєв

3 місце – СК «Тайфун» м. Київ, керівник О.Репко

І як завжди наприкінці табору проводилась атестація на пояси. Тож наші вітання усім, хто достойно пройшов певні випробування під час літнього табору.

Фотозвіт з табору можна подивитись тут

ВІТАЄМО ВСІХ З ЧЕРГОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ