Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

Прес-реліз літнього спортивно-оздоровчого табору «GASSHUKU-2016”

З 24липня по 3 серпня 2016 року відбувся традиційний літній табір з шотокан карате «GASSНUKU-2016” в таборі «Дахнівська січ», який цього року щедро зустрічав наших спортсменів урожаєм яблуневого саду.

В літньому зборі прийняли участь 70 спортсменів України різного рівня: від початківців до спортсменів національної збірної.

Основне завдання літнього табору: підготовка збірної команди до чемпіонату світу, який відбудеться у вересні в Індії та, звісно, підвищення майстерності всіх спортсменів.

Насичені 10 днів пролетіли непомітно

Перший тренувальний тиждень супроводжували і передавали свої знання та вміння провідні майстри України: Георгій Сільвестров (5 Дан) м.Київ,  Антон Ємельянов (4 Дан) м.Кривий Ріг та Олександр Науменко (3 Дан) м.Черкаси під керівництвом головного інструктора ФФШКУ Анатолія Науменка (7 Дан) м.Черкаси.

Щоденні тренування складались із основних складових традиційного карате: кіхон, ката, Асаі ката та куміте.

GASSHUKU-2016

Основною роботою курсу було спеціалізоване тренування, як і минулого року, на дерев’яних пеньках, де окрім необхідних фізичних якостей формувалась психологічна стійкість, що відразу відчувалось спостерігаючи за досвідченими спортсменами, які обливались потом після декількох хвилин тренувань, наступним етапом було відпрацювання техніки на спеціальному тренажері – маківара, яка не дозволяла розслабитись під час виконання ударів та натомість вимагала постійної концентрації і на закінчення було тренування на розслаблення, координацію, точність та реакцію, на груші, яка натягнута на гумових розтяжках.

GASSHUKU-2016

У програмі табору були також щоденні ранкові купання на р.Дніпро та вечірній відпочинок на розважальних дискотеках.

За традицією для закріплення знань у неділю 31 липня федерація провела Всеукраїнські змагання «ТИГРИ ШОТОКАН». Всі учасники достойно пройшли чергове випробування і отримали головне – перемогу над собою.

В понеділок 1 серпня надзвичайно приємною подією стала екскурсія до “Зерноленду”, що на Чигиринщині.

Відтворена історія, культура наших пращурів, наших прадідів захоплювала кожного.

Змолотити зерно та змолоти борошно, власноруч випекти хрусткі хлібці та приготувати куліш, постріляти з лука та виготовити папір – міг кожен учасник екскурсії.

Давні українські традиції та забавки разом зі старовинними знаряддями праці також привернули увагу наших спортсменів.

GASSHUKU-2016

Смачний куліш та узвар завершили екскурсію.

У вівторок відбулася атестація на пояси. Тож наша команда поповнилася новими чорними поясами.

Вітаємо із складенням екзамену на чорний пояс та отриманням 1 дану:

Короткошеєнко Микиту (м.Київ)

Лаврову Мирославу (м.Кривий Ріг)

Фотозвіт з табору можна подивитись тут

Вітання усім, хто достойно пройшов певні випробування під час літнього табору «GASSНUKU-2016”.