Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

ПРЕС– РЕЛІЗ X Кубка України з Фунакоші шотокан карате (FSKA)

8-9 листопада 2014 р. м. Дніпропетровськ

 

Нещодавно в м.Дніпропетровськ пройшов X Кубок України з фунакоші шотокан карате серед дорослих та всеукраїнські змагання «Кубок нації» серед дітей, юнаків, юніорів та молоді. У змаганнях прийняли участь збірні команди з 16 клубів та ДЮСШ України у загальній кількості 320 спортсменів.

Головна мета змагань – визначення кращих колективів України та формування збірної команди України на 2015 рік. Перед змаганнями головним суддею змагань Сергійом Цаподой було проведено семінар для суддів на якому вони підвищували свій рівень, здавали тести і готувались до обслуговування всеукраїнських змагань.

В чергове примітно підвищення технічного рівня учасників змагань, які починаючи з дитячого та юнацького віку досить технічно і тактично проводили поєдинки, також вразили дорослі, які демонстрували високий клас майстерності та принесли глядачам чудове видовище під час демонстрації командних ката з бункай (застосування). Ще хотілось б відмітити збільшення загальної кількості спортсменів у командних видах, конкуренція в яких складала більше 10 команд. В цілому висока майстерність спортсменів підвищилась завдяки спільної плідної роботи тренерів федерації та тренерської ради, а саме О.Науменка, А. Зими, А. Ємельянова, В.Морякова на чолі з головним тренером Анатолієм Науменко.

Примітно відмітити новий якісний рівень в організації і проведенні національних змагань, що було видно по оформлення залу та підготовки приємних подарункових сюрпризів учасникам змагань, до чого приклали свої зусилля голова оргкомітету Андрій Зима та Марк Монін.

По закінченню X Кубка України були визначені переможці і призери, сформовано новий склад збірної команди на 2015 рік та загально-командний рейтинг.

 

За підсумком X Кубка України:

1-е місце – СК «Іппон» м. Дніпропетровськ (керівник А. Зима)
2-е місце – СК «Тайфун» м. Київ (керівник О.Репко)
3-е місце – КФФШК м. Кривий Ріг (керівник А.Ємельянов)

 

За підсумком Всеукраїнських змагань «Кубок нації»:

1-е місце – КФФШК м. Кривий Ріг (керівник А.Ємельянов)
2-е місце – СК «Шафран» м. Нікополь (керівник Д. Вакуленко)
3-е місце – СК «Іппон» м. Дніпропетровськ (керівник А. Зима)

 

За загальним підсумком Кубка України та Всеукраїнських змагань «Кубок нації»:

1-е місце – СК «Іппон» м. Дніпропетровськ (керівник А. Зима)
2-е місце – КФФШК м. Кривий Ріг (керівник А.Ємельянов)
3-е місце СК «Тайфун» м. Київ (керівник О.Репко)

 

ВІТАЄМО ВОЛОДАРІВ КУБКУ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗМАГАНЬ