Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

ПРЕС– РЕЛІЗ XVII чемпіонату світу з карате. Південна Африка.

Нещодавно збірна команда України з фунакоші шотокан карате повернулась з XVII чемпіонату світу з карате, яких проходив з 28 по 30 серпня 2015 року в Йоханнесбурзі, Південна Африка.

Йоханнесбург найбільше місто ПАР, чисельність його населення складає близько чотирьох мільйонів чоловік, а населення агломерації Великий Йоганнесбург (Greater Johannesburg Metropolitan Area) перевищує сім мільйонів.

Йоганнесбург входить до числа сорока найбільших мегаполісів світу і продовжує стрімко зростати.

По прибуттю в аеропорт нас зустріли та повезли готель. На другий день, після перепочинку від 12 годинного перельоту ми вирушили на екскурсію, яка включала подорож до «Колиски людства» – пам’ятник Світової спадщини (включений в список ЮНЕСКО в 1999 році), і знаходиться приблизно в 50 км від Йоханнесбурга.

вапнякові печери

В вапнякових печерах, куди ми спустились, в 1947 році Роберт Брум і Джон Робінсон виявили останки Australopithecus africanus віком 2,3 млн років.

Після чого ми побували в музеї та виїли в Парк Левів де отримали незабутні враження.

Спочатку ми сіли в спеціальне авто, яке закрите решіками і нас повезли по великій території заповідника, де спочатку ми спостерігали різних африканських антилоп, жираф і зебр.

Потім ми в’їхали в огороджену територію, де знаходяться декілька сімей левів –які підходили впритул до нашого авто, далі ми спостерігали за гієнами, леопардами і наприкінці подорожі ми зайшли в вольєр для маленьких левинят, яких ми могли погладити та побавитись з ними.

lion

Після чого ввечері в четвер – нас чекало проходження мандатної комісії.

І ось початок першого дня змагань з ката, який приніс в нашу колекцію серед дорослих золото (Вінніков Антон) і срібло (Олександр Науменко).

africa2

Наступного дня відбулось урочисте відкриття змагань, на якому усіх найбільше вразили місцеві традиційні танці, які були надзвичайно колоритними, а потім розпочались змагання з куміте, які виявились дуже непростими, так як із великої кількості спортсменів ПАР відчувалась добра, якісна підготовка, що рідко можна було спостерігати на змаганнях, які проходять на Європейському континенті.

І ось під вечір після напружених поєдинків ми отримали ще два срібла, які принесли Антон і Олександр в своїх вагових категоріях.

africa3

На третій день проходили змагання з командних видів і наша збірна також спромоглась зайняти 2 місце з куміте, поступившись казахам, які чудово підготувались до змагань. Так підійшов до закінчення 17 Чемпіонат світу і під час урочистого закриття було повідомлено про проведення наступного 18 чемпіонату, який пройде на Гоа, в Індії.

Загально командні місця: 1 місце ПАР, 2 – Англія, 3- Казахстан.

Тож вітаємо Олександра Науменка – тренер Анатолій Науменко та Антона Віннікова – тренер Андрій Зима, які продемонстрували чудові результати.
Та готуємось до наступних світових стартів, які відбудуться в Індії.

africa

 

Фотозвіт чемпіонату дивитись тут.