Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (0472) 63 85 63 +38 (093) 315 48 90

VII Відкритий обласний всестильовий турнір «БОЙОВІ МИСТЕЦТВА – СПОРТ ДЛЯ ВСІХ»

У перших обласних стартах нового року взяли участь представники 4 організацій бойових мистецтв: СОК «Будокан» м.Сміла – представники школи Шотокан карате, СК «Будокан» м.Черкаси – представники школи Годзю рю карате, ЧОГО Шорінзі Рю Кен Сен Кай карате, та Черкаське відділення обласної федерації традиційного карате-до – представники школи Шотокан карате. Загалом змагання зібрали близько 80 учасників.

Організатором традиційного турніру стали Черкаський обласний центр фізичного здоров΄я населення «Спорт для всіх» (ВО директора Кузьменко В.І.) спільно з Черкаською обласна федерація традиційного карате
(президент Анатолій Науменко, 6 Дан Шотокан карате FSKA)

Перший день змагань проходив з формальних комплексів (ката) та спортивних поєдинків (кумі те), другого дня бійці змагались в контактних поєдинках (сьоугу будо).

В черговий раз спортсмени мали можливість перевірити техніку і тактику свого стилю з представниками інших єдиноборств, що додавало поєдинкам особливого запалу.

По закінченню було визначені місця команд, які в сумі набрали серед трьох дисциплін найбільшу кількість балів.

1 місце

СОК «Будокан» м.Сміла – тренери А.Науменко, С.Цаподой, Ю.Здоренко та К.Полубінський.

2 місце

ЧОГО Шорінзі Рю Кен Сен Кай карате – тренер Ю.Потапенко

3 місце 

СК «Будокан» м.Черкаси – тренер А.Мельник

4 місце

Черкаське відділення обласної федерації традиційного карате-до – тренер О.Науменко

Переможці по категоріям змагань:

Ката

Юн 6-7 р. – Малишев Богдан м.Черкаси (ЧОФТК)
Дів 8-9 р. – Коврик Іра м.Сміла (СОК «Будокан»)
Юн 8-9 р. – Семко Назар м.Сміла (СОК «Будокан»)
Дів 10-11 р. – Табаченко Настя м.Черкаси (ЧОФТК)
Юн 10-11 р. – Мішенко Олександр м.Черкаси (ЧОФТК)
Юн 12-13 р. – Плодистий Владислав м.Сміла (СОК «Будокан»)
Юн 14-15 р. – Скірдін Євген м.Сміла (СОК «Будокан»)
Чол 16 р.і старші – Лисиця Олексій м.Сміла (СОК «Будокан»)

Куміте спортивне

Юн 6-7 р. – Омельяненко Артем м.Черкаси (ЧОФТК)
Юн 8-9 р. – Семко Назар м.Сміла (СОК «Будокан»)
Дів 10-11 р. – Табаченко Настя м.Черкаси (ЧОФТК)
Юн 10-11 р. – Чухлян Олег м.Черкаси (СК «Будокан»)
Юн 12-13 р. -46 кг – Плодистий Владислав м.Сміла (СОК «Будокан»)
Юн 12-13 р. +46 кг – Здовбицький Ігорь м.Черкаси (СК «Будокан»)
Юн 14-15 р. – Дмитраш Владислав м.Сміла (СОК «Будокан»)
Чол 18-20 р. – Білобабко Сергій м.Сміла (СОК «Будокан»)

Куміте контактне

Юн 6-7 р. – Пуха Дмитро м.Черкаси (ЧОФТК)
Юн 8-9 р. – Трифоуцан Єгор м.Сміла (СОК «Будокан»)
Дів 10-11 р. – Табаченко Настя м.Черкаси (ЧОФТК)
Юн 10-11 р. – Цимбал Владислав м.Сміла (СОК «Будокан»)
Юн 12-13 р.– Царинний Костянтин м.Черкаси (ЧОФТК)
Юн 14-15 р.– Якушин Михайло м.Сміла (СОК «Будокан»)
Юн 16-17 р. – Пилявський Олександр м.Сміла (СОК «Будокан»)
Чол 18-35 р. – Лисиця Олексій м.Сміла (СОК «Будокан»)

Фоторепортаж змагань