Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

Всеукраїнський літній табір “GASSHUKU-2013”

ПРЕС– РЕЛІЗ

Літнього спортивно-оздоровчого табору

“GASSHUKU-2013”

З 21 по 31 липня 2013 року  в АР Крим (Судак) відбувся традиційний літній табір з шотокан карате “GASSНUKU-2013” та всеукраїнські змагання.

В зборах взяли участь провідні спортсмени, початківці, інструктори та судді. Основні завдання літнього табору: новий курс на навчальний рік та підготовка збірної команди до 15 чемпіонату світу карате FSKA, який відбудеться в середині вересня в Польщі.

В цьому році учасниками літнього табору стали клуби із Донецької області, Черкаської області, м.Києва та м.Дніпропетровська.

Заняття проводили провідні майстри Українського карате: Георгій Сільвестров (5 Дан) м.Київ, Володимир Моряков (5 Дан) м.Макіївка, Андрій Зима (4 Дан) м.Дніпропетровськ та Олександр Науменко (3 Дан) м.Черкаси під керівництвом головного інструктора ФФШКУ Анатолія Науменка (6 Дан) м.Черкаси.

Згідно з розкладом, ранкове заняття з загально-фізичної та базової техніки проводив Г.Сільвестров, який детально роз’яснював тонкощі виконання базової техніки, а після купання в морі та відпочинку естафету продовжували: старший тренер з ката В.Моряков та старший тренер з куміте серед юнаків О.Науменко, після чого вів свій курс старший тренер з куміте серед молоді та дорослих А.Зима, завершувався день курсом для інструкторів, суддів та коричневих і чорних поясів, який проводив А.Науменко. Після цікавих та насичених 3 – 4-х разових занять учасники пройшли основний курс підготовки з шотокан карате, отримавши відповідні знання.

На закінчення всіх чекали випробування на змаганнях та екзамен на пояс. Тож з метою відпочинку була організована екскурсія в Генуезську  фортецю, де всі могли спостерігати історичні місця та одні з перших офіційних поселень Криму, що були розташовані поблизу кріпосної гори.

Після відповідної розрядки під час перебування на екскурсіях стартували всеукраїнські змагання з Фунакоші шотокан карате, в якому прийняли участь всі спортсмени літнього збору та команди, що прибули  з м.Бердянськ та Сімферополя. Спортсмени випробували себе як в ката, так і куміте в особистих і командних розділах.

По закінченню були визначені переможці та призери у своїх категоріях. Відповідно з зайнятими місцями був сформований рейтинг:

1 місце, як і минулого року, зайняла об’єднана команда м.Києва (тренери Ю.Замахаєв та Г.Сільвестров), 2 місце зайняла команда Черкаської області (тренери А.Науменко та О.Науменко), а на 3 місце вийшла команда м.Дніпропетровськ (А.Зима).

Після закінчення змагань на учасників чекала морська прогулянка на катері вздовж бухт Нового Світу на  Царський пляж, де відкривались незабутні пейзажі.

Ну а на сам кінець перед закриттям літнього табору для найвитриваліших випала ще одна нагода перевірити себе у туристичному поході в гору по живописному кримському лісі.

Тож із незабутніми враженнями всі повернулись по домівках.


ВІТАЄМО ВСІХ З  ЧЕРГОВИМИ ПЕРЕМОГАМИ

Фотозвіт з ітнього спортивно-оздоровчого табору “GASSHUKU-2013”