Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

IX Чемпіонат України з Фунакоші шотокан карате серед юнаків та молоді

31 березня в Черкасах пройшов 9 чемпіонат України з Фунакоші шотокан карате серед юнаків та молоді, який проводився Федерацією Фунакоші Шотокан Карате України. Голова оргкомітету – президент федерації, ЗТУ, МСМК, Анатолій Науменко, 6 Дан. Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії, МСМК, Сергій Цаподой, 3 Дан.

У змаганнях прийняли участь 185 спортсменів із 9 областей України. Головна мета змагань з Фунакоші шотокан карате – популяризація видовищного виду спорту серед населення та підготовка збірної команди України до участі у чемпіонаті світу, який відбудеться в Бразилії, в жовтні 2012 року.

Перед змаганнями було проведено суддівський семінар на якому президентом федерації були поставлені пріоритетні завдання по проведенню всеукраїнських змагань, які окрім демонстрації активних динамічних поєдинків повинні бути максимально безпечними для учасників. Після непростих випробувань чемпіонату України були визначені чемпіони і призери, які отримали путівку для участі в Чемпіонаті світу. Також визначено наступний етап підготовки, це участь у літньому спортивно-оздоровчому таборі «GASSHUKU-2012», який відбудеться в липні в Криму.

 

За підсумком чемпіонату України:

1-е місце – збірна Київської області (регіональний представник В. Брунько)
2-е місце – збірна Дніпропетровської області (регіональний представник А.Зима)
3-е місце – збірна АР Крим (регіональний представник А. Понамаренко)


Фоторепортаж IX Чемпіонату України з Фунакоші шотокан карате серед юнаків та молоді