Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

Літній спортивно-оздоровчий табір GASSHUKU-2012

Кожен рік Федерація Фунакоші Шотокан Карате України є організатором одних з наймасштабніших в Україні – літніх спортивно-оздоровчих зборів з шотокан карате «GASSНUKU”. Літній табір збирає всіх охочих отримати нові знання, закріпити старі і в цілому підвищити свій рівень.

У цьому році літній табір відбувся поблизу м.Євпаторія в сел.Поповка на узбережжі Чорного моря з 15 по 25 липня, який зібрав спортсменів і тренерів з таких міст: Київ, Біла Церква, Макіївка, Дніпропетровськ, Сміла, Черкаси та Чернігів. Заняття проводили провідні майстри Українського карате під керівництвом головного інструктора ФФШКУ Анатолія Науменка (6 Дан) м.Черкаси: Георгій Сильвестров (5 Дан) м.Київ, Володимир Брунько (5 Дан) м.Біла Церква, Володимир Моряків (5 Дан) м.Макіївка, Андрій Зима (4 Дан) м.Дніпропетровськ і Олександр Науменко (3 Дан) м.Черкаси. В ході 3 – 4-х разових тренувальних занять учасники успішно пройшли основний курс підготовки по шотокан карате, включаючи всі основні розділи такі як кіхон, ката, куміте спортивне і традиційне. Також в рамках літнього табору проводилися тренерські і суддівські курси, на яких провідні майстри ділилися досвідом з початківцями.

У неділю, як підведення підсумків, пройшли змагання – 1 етапу кубка України з Фунакоши шотокан карате, в якому взяли участь усі учасники літніх зборів, а також прибула команда клубу «Тайфун» з м.Києва. У ході змагань спортсмени змагалися в ката і куміте, як в особистих і командних розділах. В цілому змагання пройшли в спокійній дружній атмосфері. Кожен з учасників вирішував певну мету, хто в черговий раз перевіряв свої знання і вміння і в цілому рівень свого прогресу, хто був націлений на передстартову перевірку перед чемпіонатом світу, який відбудеться у вересні в Денвері (США), щоб вчасно внести необхідні корективи. Приємно відзначити, що за рейтингом з 10 команд на 1 місце вийшла команда Київської федерації ВФ «ЯАК», 2 місце посіла команда Асоціації традиційного карате м.Біла Церква і 3 місце завоювала команда м.Черкаси. По закінченню табору відбулися іспити на кю і Дан, і можна привітати з поповненням федерації чорних поясів – Ігоря Поповича м.Дніпропетровськ і Максима Музику з м.Києва, які успішно пройшли іспит на 1 Дан.


Фоторепортаж GASSHUKU-2012