Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

XIV чемпіонату світу з Фунакоші Шотокан Карате (FSKA)

З 14 по 16 вересня 2012 р. у м. Денвері (США) пройшов чемпіонат світу з Фунакоші Шотокан Карате (FSKA)

Перед змаганнями традиційно відбувся міжнародний семінар, який проводили шихан Кеннет Фунакоші (10 Дан) та сенсеї Кевін (8 Дан) і Кайл (7 Дан) Фунакоші. Приємно було спостерігати за роботою майстрів екстра класу, які згуртовано проводили заняття під керівництвом шихана К.Фунакоші, якому, до речі, у вересні цього року (2012) виповнилося 74 роки.

По закінченню семінарських занять відбулась атестація на чорні пояси, у якій взяли участь і українські представники. Після досить складного екзамену Федерація Фунакоші Шотокан Карате України додала до свого складу чергових володарів чорного поясу 3 Дану: Артура Шевчука (м.Шепетівка) та Богдана Дарагана (м.Дніпропетровськ). А ввечері пройшов суддівський семінар, який проводив голова суддівського комітету Гаррі Данлап (США).

Ну, а наступного дня, в суботу, розпочався 1 день змагань чемпіонату світу, в якому взяли участь 525 спортсменів із 22 країн: Аргентина, Бразилія, Великобританія, Венесуела, Ізраїль, Пакистан, Польща, Південна Африка, США, Росія, Казахстан, Чехія та інші. Перший день проходив із особистих та командних видів ката і був сприятливим для нашої збірної, де наші спортсмени вдало розпочали старти і вкотре привернули до себе особливу увагу, як суперників так і глядачів. Другий день змагань відбувався з особистих та командних видів куміте та проходив більш напружено, тож виникав більший накал між спортсменами і, звичайно, вболівальниками. В цілому наша збірна вкотре продемонструвала світовій спільноті високий рівень українського карате. Тож уся збірна команда, яка складалась із 12 спортсменів, завоювала 48 медалей, що дало змогу вкотре поспіль зайняти 2 загальнокомандне місце у світі. Також усі присутні отримали запрошення на наступний чемпіонат світу, який відбудеться у вересні у Польщі. Так що довго розслаблятись не доводиться, а уже зараз починається новий етап підготовки.

За підсумком чемпіонату світу:

1-е місце – збірна команда США
2-е місце – збірна команда України
3-е місце – збірна команда Аргентини

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО НОВИХ УСПІХІВ


Фоторепортаж XIV чемпіонату світу з Фунакоші Шотокан Карате (FSKA)