Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (093) 315 48 90

З Новим 2013 роком!!!

Ось і підійшов до кінця 2012 високосний рік. Для багатьох з нас він був непростим, повним випробувань, викликів і серйозних життєвих виборів. Сподіваюся, що ми винесли з набутого досвіду цінні уроки, стали загартованими і сильніше духом. Як один з важливих підсумків року, що минає, хочеться особливо відзначити успішний виступ нашої Федерації на черговому Чемпіонаті світу FSKA в Денвері (США), який серйозно зміцнив позиції Федерації Фунакоші Шотокан Карате України на міжнародній арені, і це було відзначено Шиханом Кенетом Фунакоші.

А напередодні нового 2013-го року – року Чорної ЗМІЇ – хочеться побажати всім спортсменам, тренерам, суддям, а також їх сім’ям, всім, хто став на шлях самовдосконалення, міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя і, звичайно ж, мудрості – адже Змія є символом і носієм саме цієї чесноти!

Z

Бажаю весело провести новорічні свята в колі друзів і однодумців, а по закінченні новорічних канікул енергійно з новими силами продовжити свій шлях вдосконалення – до нових успіхів!

NY

Щиро Ваш
Президент ФФШКУ
Анатолій Науменко