Федерация Фунакоши
Шотокан Каратэ Украины
+38 (0472) 63 85 63 +38 (093) 315 48 90

20 Чемпіонату світу з Фунакоші шотокан карате

9 листопада заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович зустрівся із збірною України з фунакоші шотокан карате, яка повернулася з вагомим медальним здобутком з чемпіонату світу у Португалії.

Під час прес-конференції були обговорені Підсумки участі збірної команди України з Фунакоші шотокан карате в ХХ чемпіонаті світу, який проходив з 26 по 28 жовтня 2018 року в Португалії, м Алмада.

За результатами чемпіонату Україна серед 16 країн, 700 учасників посіла ІІ загально-командне місце та здобула 32 золотих, 22 срібні та 24 бронзових медалі. У складі збірної було 40 спортсменів та головний тренер, Президент Всеукраїнської федерації ФШК Анатолій Науменко.

Змагання проходили 3 дні на 6 татамі. Наші спортсмени взяли участь не лише у змаганнях — три спортсмени обслуговували татамі в якості суддів.

На прес-конференції старший тренер збірної України по куміте Євген Бондарєв доповів про ретельну річну підготовку спортсменів до чемпіонату.

Основні збори проходили під час літнього табору, що проходив у Моршині, та на базі головного залу федерації в м.Черкаси. Кожного дня спортсмени мали по три тренування. Звісно відбувався внутрішній відбір збірної за результатами змагань Кубку України, Чемпіонату України. Одні з найкращих спортсменів склали команду, що представляла Україну на 20 Чемпіонаті світу з ФШК.

Зрозуміло, що зі спортсменами була проведена не лише фізична підготовка, а й психологічна, яка допомагала на чемпіонаті.

Євген заявив з впевненістю, що спортсмени проявили себе на всі 100%. Задоволений роботою збірної та їх результатами.

Ярослав Войтович передав вітання від імені Міністра Ігоря Жданова спортсменам й тренерському складу команди, та подякував за гідне представлення України на міжнародній арені.

А також підняв питання про можливість проведення Чемпіонату світу в Україні.

На прес-конференції поділились враженнями і діти-спортсмени. Так Павло Циганнік відмітив про свою відповідальну підготовку протягом року. Він вперше виступав на Чемпіонаті світу і дуже хвилювався, але завдяки духу команди, підтримці, зібрався, подолав свій внутрішній страх і показав результат.

Дар»я Лимарь вказала на високий рівень дівчат-суперниць, які для неї стануть прикладом ще кращої підготовки до змагань, для особистісного росту.

Президент Всеукраїнської федерації ФШК Анатолій Науменко подякував Ярославу Войтовичу за можливість проведення прес-конференції в Міністерстві молоді та спорту, за підтримку та популяризацію виду спорту.

Після прес-конференції відбулася закрита зустріч заступника Міністра молоді та спорту, президента Всеукраїнської федерації ФШК та тренерів збірної, де обговорювалися перспективи розвитку федерації.

Детально на сайті Міністерства молоді та спорту