Федерация Фунакоши
Шотокан Каратэ Украины
+38 (093) 315 48 90

В Кроулі завершено XXI чемпіонат світу з карате FSKA

13-15 грудня 2019 року в Великій Британії пройшов ХХI Чемпіонат Світу з карате FSKA.

В ньому прийняли участь близько 650 спортсменів із 16 країн світу.

Гарні результати показала команда Всеукраїнської Федерації Фунакоші Шотокан Карате, очолювана Президентом та головним тренером сенсеєм Анатолієм Науменком, в напруженій конкурентній боротьбі виборовши 46 медалей різного гатунку в індивідуальних та командних розділах: 23 — золотих, 18 – срібних, 8 бронзових.

Відзначились вихованці тренерів Сільвестрова Г.В., Замахаєва Ю.Ю., Бондарєва Є.О. та Лаврова Ю.В.

Варто відмітити, що Україна була гідно представлена й у суддівському корпусі змагань 4-ма суддями: Науменко А.О., Сільвестров Г.В., Замахаєв Ю.Ю., Депоян М.М.

В цьому році вперше проводились змагання з карате–двоборства – фукуго, де каратека повинен виконати ката, а в разі перемоги вийти на татамі в куміте.

Приємно відмитити, що в цій виснажливій категорії 5 українських спортсменів піднялись на п’єдестал пошани.

Також вперше введено змагання з парних ката, в яких приймає участь команда з двох спортсменів.

Після виконання насиченої змагальної програми для учасників змагань випала чудова можливість провести вільний день у Лондоні, де наші спортсмени отримали яскраві враження від красот цього чудового міста.

В Україні спортсменів з нетерпінням чекали рідні. З поверненням в Україну, чемпіони!