Федерация Фунакоши
Шотокан Каратэ Украины
+38 (0472) 63 85 63 +38 (093) 315 48 90

Львівщина прийняла GASSHUKU — 2018

На базі санаторія «Київ+», в селі Баня-Лисовицька, що біля курортного міста Моршину на Львівщині, пройшов щорічний літній спортивно-оздоровчий табір Всеукраїнської Федерації Фунакоші Шотокан Карате GASSHUKU — 2018.

В заходах Gasshuku – 2018, який проходив під керівництвом Президента Федерації Шихана Анатолія Олексійовича Науменка, 7 Дан (м. Черкаси), прийняли участь близько 150 учасників.

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Традиційне ранкове тренування присвячувалось відпрацюванню базової техніки (кіхон). Ці заняття вів тренер клубу «Тодоме», регіональний представник у Дніпропетровській області — сенсей Валерій Лагутенко, 3 Дан (м. Дніпро).

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

В цьому році Gasshuku – 2018 був присвячений темі суддівства, а саме підвищенню майстерності суддівського корпусу та підготовці молодих суддів. Водночас виконувались задачі з підготовки збірної команди до виступу на Чемпіонаті світу в Алмаді (Португалія).
Тренування коричневих та чорних поясів та традиційний курс для інструкторів проводив Шихан Анатолій Науменко, були націлені на виконання саме цих задач.

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Підвищенням майстерності кольорових поясів займались старший тренер з ката серед юнаків та юніорів Антон Ємел’янов, 4 Дан (м. Кривий Ріг, Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате) та його учениця, асистент головного інструктора Федерації, Яна Федій (2 Дан, Криворізька Федерація Фунакоші Шотокан Карате). Заняття з куміте для цієї групи учасників табору вів Євген Бондарєв, 2 Дан (м. Київ, клуб «Якара») — старший тренер Федерації з куміте серед юнаків та юніорів.

Вже вкотре в рамках табору пройшли Всеукраїнські змагання «Тигри Шотокан», програма яких включала традиційні розділи: ката, катаАсаі-Рю, шобу-іппон куміте. Приємно відмітити, що кращим спортсменом цих змагань став Максим Кубасов(м. Київ Клуб карате та практичного самозахисту «Кі»).

В останній день табору був проведений екзамен на 1-й дан за програмою FSKA та WJKA. Загалом екзамен склали 5членів Федерації: Ольга Співак (м. Черкаси), Макар Сліпченко, Євген Максак, Єгор Лашкул та Кирило Іванченко (м. Кривий Ріг).

Розташування санаторію «Київ+» вдале не тільки для тренувань. Відбулись екскурсія на славнозвісні Скелі Добуша, що в Дрогобицькому районі Івано-Франківщини. На зворотному шляху учасники завітали до традиційної гуцульської колиби де їх частували блюдами національної кухні: баношем (кукурудзяна каша на сметані), чонахи (різновид жаркого) в глечиках та варениками. В день від’їзду з Львівщини, для спортсменів та тренерів, яким дозволяв час, була організована незвичайна екскурсія Львовом, під час якої учасники мали можливість глибше зануритись до історії цього стародавнього міста та України.

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Говорить тренер клубу «Тодоме», сенсей Валерій Лагутенко (м. Дніпро): «Рівень учасників зборів непоганий, вони були добре підготовлені тренерами до сприйняття нової інформації та були старанні. Команді нашого клубу сподобались умови проживання та харчування. Тренувальний процес організований розумно, та й наявність критого залу допомагало проведенню тренувань».

Олена та Євген (батьки учасника GASSHUKU – 2018 Дениса, 13 років, м. Київ, Клуб карате та практичного самозахисту «Кі»):«Этим летом наш сын снова побывал на сборах в летнем лагере «Gasshuku». И как всегда, приехал с огромным количеством впечатлений от того, чему он смог научиться за время пребывания в лагере. К тому же он встретился там со старыми друзьями и приобрел новых. Мы уверены, что новые знания и умения помогут ему повысить свой уровень мастерства и послужат стимулом для дальнейшего развития. Большое спасибо тренерам и организаторам за работу и возможность интересно и с пользой провести время в лагере».

До зустрічі на Gasshuku – 2019!

Львівщина прийняла GASSHUKU - 2018

Комітет по зв’язках з громадськістю ВВФШК