Федерация Фунакоши
Шотокан Каратэ Украины
+38 (093) 315 48 90

Прес-реліз Чемпіонату світу WJKA, Голандія

Нещодавно наша збірна команда України повернулась з V чемпіонату світу з карате, який проводився Всесвітньою Асоціацією Карате JKA. Змагання відбулись у Влісенгемі (Нідерланди).

У зв’язку із складною економічною ситуацією в Україні наша збірна складалась із 7 спортсменів, з м.Києва та м.Черкас, яку очолив головний тренер, президент федерації Анатолій Науменко.

Змагання проводились в два дні. В перший день за традицією змагаються учасники від оранжевого до синього поясу, тобто з 7 по 4 кю, а в другий перевіряють свої сили володарі коричневих та чорних поясів, починаючи з 3 кю. Всі наші учасники —  володарі чорних поясів, тож чекали до неділі.

Але перед цим випробуванням в п’ятницю відбувся Гашшуку для всіх учасників світових змагань, який проводили члени шиханкай, президент Асоціації Jan Knobel, 9 DAN (Нідерланди) та віце-президент John Turnbull, 8 DAN (США).

Всі учасники мали змогу отримати уроки і певний заряд перед змаганнями від шанованих майстрів традиційного карате. Після чого пройшов курс суддів, який проводив головний суддя Kevin Thurlow, 7 DAN (Англія) в цьому курсі прийняв участь наш суддя з України Олексій Репко, який в подальшому успішно пройшов суддівський екзамен і став першим в Україні офіційним ліцензованим суддею WJKA.

Та повертаючись до змагань, в неділю зранку на наших спортсменів чекав парад відкриття, на офіційній церемонії якого технічному директору WJKA, президенту федерації Анатолію Науменко було вручено високий рівень 7 ДАН, що безумовно підійняло рівень Українського карате ще на щабель вище.

І ось нарешті почались перші випробування з ката, на яких наші спортсмени один за одним впевнено потрапляли до фіналу, який повинен початись після обіду, а після нього чекали стартів змагання з куміте. Не будемо вдаватися в деталі, але все відбулось  так як і було заплановано, все те, що готувалось протягом року і перед чемпіонатом закріплено на навчально-тренувальному зборі в Черкасах отримало відповідну оцінку суддями.

2015-gollandia

Тому відмічаємо наших чемпіонів та переможців:

Настя Королюк — категорія 14-15 років, 1 м ката і 1 м куміте

Гончарова Дарія — категорія 19-35 років, 1 м ката, 2 м куміте, 1 ком ката мікс

Андрій Репко — категорія 19-35 років, 3 м ката і 1 ком ката мікс

Олексій Репко — категорія 19 років+, 1 ком ката мікс

Олександр Науменко — категорія 19-35 років, 1 м ката і 1 м куміте

  Всього завойовано 10 медалей. Особливо хотілось би відмітити бойовий дух Олександра Науменка, який незважаючи на надрив зв’язок, отриманих під час НТЗ, все ж зміг достойно виступити і додати в свою скарбничку, ще титул чемпіона світу Всесвітньої Асоціації Карате JKA.

Хочемо повідомити про знакову подію 2016 року — це погодження на проведення в Україні

5 Чемпіонату Європи WJKA  24-26 червня 2016 року.

Тож чекаємо усіх прихильників справжнього традиційного карате на чергові випробування в Черкасах.