Федерація Фунакоші
Шотокан Карате України
+38 (0472) 63 85 63 +38 (093) 315 48 90

Офіційний Сайт Федерації Фунакоші Шотокан Карате України

______________________________________________

30 серпня 2002 року в Україні заснована  «Федерація Фунакоші Шотокан Карате України», а 27.01.2004 року Міністерством Юстиції України зареєстрована як Всеукраїнська громадська організація, Свідоцтво №2038.

funakoshi_gichin_big

Основна мета діяльності – розвиток і популяризація шотокан карате в Україні.

Федерація дотримується тих принципів та ідей карате, які були сформовані засновником Шотокан карате, великим учителем сучасності Гічіном Фунакоші. Завдячуючи якому, техніка традиційного карате та набуті знання були передані Японії і всьому світу.

Шотокан карате-до – це традиційне карате для самозахисту, зміцнення здоров’я, а також отримання філософських знань та формування характеру особистості. Важливою складовою частиною тренувань є змагальний процес, під час якого проходить перевірка і тестування каратиста.

З 2001 року наше Всеукраїнське представництво є офіційним членом Асоціації Фунакоші Шотокан Карате (FSKA), яку очолює  – шихан Кеннет Йошинобу Фунакоші (10 Дан) – засновник і головний інструктор FSKA. Штаб квартира міжнародного офісу Funakoshi Shotokan Karate знаходиться в Каліфорнії (США).

З 2013 року Федерація Фунакоші Шотокан Карате України стала членом Всесвітньої Асоціації Карате JKA (WJKA). Очолює асоціацію – шихан ЯН Кнобель (9 Дан),  Головний офіс Всесвітньої Асоціації знаходиться в Нідерландах.

Федерація з 2013 року також входить до складу міжнародної федерації World Karate Jitsu Federation зі штаб квартирою в Латвії, президент Олександр Дудоладов.

Федерація Фунакоші Шотокан Карате України працює в тісній співпраці з Міністерством молоді та спорту України. З 2012 року отримала визнання в Україні виду спорту – «Фунакоші шотокан карате», що дає змогу проводити чемпіонати та кубки України, офіційно представляти Україну на міжнародних змаганнях, а спортсменам та їх тренерам отримувати відповідні звання. Партнери федерації: Українська Асоціація Карате “IKA Госоку Рю Будо” (головний інструктор А. Лозовий), Представництво ISKF в Україні (директор П.Касьяненко).

Очолює Всеукраїнську організацію – президент, головний інструктор, Заслужений тренер України, Майстер спорту міжнародного класу, сенсей Анатолій Науменко (7 Дан). Центральний офіс Всеукраїнської федерації базується в м.Черкаси.

За час свого становлення та розвитку збірна команда України чотири рази займала почесне друге місце на чемпіонатах світу FSKA: X, XII, XIV та XVI (Італія-2008, Польща-2010, США-2012, Португалія -2014) та перше місце на ХV чемпіонаті світу (Польща-2013). Все це свідчить про високий рівень розвитку шотокан карате в Україні, та відповідний авторитет нашої держави на світовому рівні.

Наша федерація готова до взаємовигідної співпраці, партнерських відносин з іншими федераціями, та організаціями, що розвивають бойові мистецтва.

Сертификат, подтверждающий право быть экзаменатором.

Диплом    2015-06-30-Dan 7


Адреса HOMBU DOJO

вул. 30-річчя Перемоги, 10/1, м. Черкаси, 18000